SKU: 37660
Hyaluronihappotayteaine keskisyville juonteille.
Global Action soveltuu käytettäväksi kaikille kasvojen alueille, keskisyvien juonteiden korjaamiseen.
Global Action soveltuu käytettäväksi kaikille kasvojen alueille, keskisyvien juonteiden korjaamiseen.
RHA®-sarjan tuotteet on valmistettu patentoidulla menetelmällä huomioonottaen erityisvaatimukset kasvojen liikkuvilla alueilla. Aine vaikuttaa välittömästi ja pitkään sekä säilyttää kasvojen luonnollisen ilmeikkyyden.
Hyaluronihappopitoisuus 25mg/ml
Sisältää lidokaiinia.
Valmistaja Teoxane Laboratories.
Valmistusmaa Sveitsi.
Paketissa:
2 x 1ml esitäytettyä ruiskua
2 x 30G ½ neulaa
Toimitusaika on 2-7 arkipäivää.
Jos olet kuluttaja sinulla on Suomen kuluttajansuojalain mukainen oikeus peruuttaa tilaus ilmoittamalla tästä meille viimeistään 14 päivän kuluttua tavaran tai viimeisen tavaraerän vastaanottamisesta taikka, jos kyse on tavaroiden säännöllisestä toimittamisesta, ensimmäisen tavaraerän vastaanottamisesta.
Mikäli sinulla herää kysyttävää tilauksesta voit olla yhteydessä asiakaspalveluumme:
SKU: ST2121
SKU: SR01
SKU: SF04
SKU: 4855
SKU: 37692
SKU: 37672
SKU: 37670
SKU: 37666
SKU: 37663
SKU: 37662
SKU: 37639
SKU: 37638
SKU: 37637
SKU: 37636
SKU: 37633
SKU: 37631
Myydyimmät hoitotarvikkeet, kuten käsineet, taitokset ja injektiopyyhkeet, saat ensimmäisellä tilauksella 5 % halvemmalla. Tilaa uutiskirje, niin saat koodin heti.
ABENA Classic nitriilikäsine M, 100 kpl
ABENA kuitutaitos 7,5×7,5 cm, 100 kpl
Injektiopyyhe 3×3 cm, 100 kpl
Voit perua tilauksen milloin tahansa. Käsittelemme tietoja tietosuojaselosteen mukaisesti.
Tässä alennuskoodisi ensimmäiseen tilaukseesi:
Syötä koodi kassalla kohtaan Lisää kuponkeja. Koodi on voimassa yhden kerran.
Jatka ostoksille